Підгузки SENI ACTIVE Medium (2) 10шт.

0 з 5
Код товару: SA-0М-10
Ціна: 253,00 грн.
Сертифікати
Способи оплати
Доставка "Новою поштою":
Термін: 2-4 дні
Без додаткових комісій і переплат

Опис
Характеристики
Відгуки

Еластичні поглинаючі трусики одноразового використання SENI Active - це оптимальне рішення для людей, які ведуть активний спосіб життя, а також для учасників занять із рухової реабілітації. Вони мають хороший рівень поглинання, забезпечують комфорт та надійний захист.
SENI Active непомітні у використанні та одягаються як звичайна білизна. Виріб можна легко зняти завдяки тому, що він рветься у бокових швах. Широкий еластичний пояс забезпечує винятковий комфорт у використанні.
Повітропроникний зовнішній шар зводить кількість подразнень та попрілостей до мінімуму.
Завдяки антибактеріальному суперабсорбенту трусики добре поглинають та утримують вологу всередині, а також нейтралізують неприємні запахи. Спеціальний розподіляючий шар EDS забезпечує швидке і рівномірне поглинання, а м'який нетканий матеріал на поверхні - комфорт у використанні.
Інформацію про наповнення та необхідність заміни виробу дає індикатор вологи - напис з інформацією про виріб на зовнішньому боці поглинаючої вкладки.
Гідрофобні бокові бортики дають додатковий захист від протікань.
Вироби SENI відповідають європейським та українським стандартам якості, що підтверджується сертифікатом ISO 13485:2003, сертифікатом відповідності, а також свідоцтвом МОЗ України про державну реєстрацію виробу. Ознайомитися з сертифікатами можна, перейшовши за посиланням.

Наявність латексу Нi
Наявність індикатору вологонасичення Так
Тип матеріалу "Дихаючі"
Поглинання (краплі) 6
Розмір M

Немає відгуків на даний момент.

Залиште свій відгук

Оцініть товар від 1 до 5