ВІДСТЕЖЕННЯ
ПОСИЛОК
Детальніше на сайті
Інша посилка
Увійти
Товар успішно додано до вашої корзини
Кількість
Разом
У вашiй корзинi є 0 товарів. У вашiй корзинi 1товар.
Усього
 
Разом
Продовжити покупки Оформити замовлення

Інформація для споживачів

Інформація для споживачів

ПОЛІТИКА БЕЗПЕКИ ТА КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ

Право на інтелектуальну власність

Всі права на назви та логотипи знаків для товарів і послуг, зокрема BELLABella Baby HAPPYPANDA, MATOPAT, SENI, EVA NATURA  згадані на нашому сайті (далі - Сайт), належать правовласнику зазначених знаків для товарів і послуг - TZMO SA (Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych SA)

ТОВ «Белла-Трейд» є офіційним імпортером товарів в Україні виробника TZMO S.A.

Авторські права на весь контент, розміщений на Сайті, належать ТОВ «Белла-Трейд».

Використання змісту сайту

Суворо заборонено будь-яке копіювання, відтворення, перевидання, завантаження, публікація, передача або розповсюдження будь-якого контенту з даного Сайту в комерційних цілях. Ця заборона також поширюється на включення будь-якого контенту з даного сайту в будь-який інший сайт.

Будь-яка зміна або використання контенту цього Сайту в будь-яких цілях без спеціального дозволу є порушенням авторських і цивільних прав ТОВ «Белла-Трейд». Використання контенту Сайту без попередньої письмової згоди ТОВ «Белла-Трейд» строго заборонено.

Інші сайти можуть містити гіпертекстові посилання на даний сайт. ТОВ «Белла-Трейд» не несе відповідальності за точність відомостей, що публікуються на цих сайтах, а також за товари і послуги, що надаються ними або придбані через них. ТОВ «Белла-Трейд» не може нести відповідальності за зміст сайтів, що мають гіпертекстові посилання на даний сайт.

Ухвалення умов і точність відомостей

Використовуючи даний сайт, Ви погоджуєтесь дотримуватися викладені тут умови користування і діяти відповідно до них.

ТОВ «Белла-Трейд» вживає всіх можливих заходів для того, щоб забезпечити точність і актуальність відомостей, що містяться на даному сайті. Але, у відомості , що публікуються, можуть в будь-який момент без попередження вноситися зміни.

Переплата

У випадку перерахування покупцем суми за замовлений товар більшої ніж це передбачено рахунком-фактурою, покупець має право протягом 15 банківських днів, з дати фактичного отримання товару, подати через сайт Магазину заяву на повернення помилково/надмірно перерахованих коштів.

 У  разі пропущення покупцем строку, зазначеного вище, Магазин має право починаючи з 16 банківського дня, визнати такі кошти, що не були затребувані покупцем, як безповоротну фінансову допомогу на користь ТОВ «Белла-Трейд». Такі дії продавця обумовлені тим, що Магазин не має інформації про банківські реквізити покупця для фактичного здійснення повернення коштів.

Конфіденційність

ТОВ «Белла-Трейд» визнає важливість збереження конфіденційності даних про кожного з відвідувачів сайту.

Персональні дані

Персональні дані відвідувачів даного сайту, а саме: поштові, електронні адреси, номери телефонів, інформація, що дозволяє встановити особу (прізвище, ім'я, по батькові, при необхідності: паспортні дані, дані картки платника податків), збираються і обробляються на даному сайті з метою виконання заявок відвідувачів на поставку товарів і реалізацію їх прав, передбачених законодавством України про захист прав споживачів. Персональні дані використовуються / обробляються для цілей даного Сайту виключно у випадках, якщо така інформація була добровільно надана самими відвідувачами сайту.

Персональні дані відвідувачів Сайту, в обсязі необхідному для виконання зобов'язань ТОВ «Белла-Трейд» як продавця, надаються відвідувачами шляхом здійснення реєстрації в інформаційно-комунікаційній системі Сайту. Згода відвідувачів на використання і обробку таких персональних даних надається шляхом активації (проставлення) відвідувачами відповідної позначки в інформаційно-комунікаційній системі Сайту під час реєстрації в інформаційно-комунікаційній системі Сайту.

ТОВ «Белла-Трейд» забезпечує відповідні умови для захисту персональних даних відвідувачів. ТОВ «Белла-Трейд» не передасть і не повідомить персональних даних відвідувачів сайту третім особам без попередньої письмової згоди на те відвідувачів, за винятком випадків, передбачених чинним законодавством України та виключно в порядку, передбаченому чинним законодавством України.

ТОВ «Белла-Трейд» вживає всіх можливих дії, для захисту персональних даних відвідувачів. Разом з тим, пересилання будь-яких даних через ІНТЕРНЕТ не є абсолютно безпечною. Не виключається, що треті особи, які не контролюються ТОВ «Белла-Трейд», можуть мати несанкціонований доступ до передачі даних, передачі приватної інформації або перехоплювати їх без дозволу і відома ТОВ «Белла-Трейд».

Додаткова інформація

ТОВ «Белла-Трейд» за жодних обставин не може нести відповідальності за збитки, прямі або непрямі, які є наслідком розголошення інформації самими відвідувачами, а також внаслідок несанкціонованого використання інформації або елементів даного сайту третіми особами.

ТОВ «Белла-Трейд» залишає за собою право в будь-який момент вносити зміни в свою політику конфіденційності. Будь-яка зміна такого роду буде опубліковано на Сайті.

КОРИСТУЮЧИСЬ ЦИМ САЙТОМ, ви заявляли, ЩО В ПОВНОМУ ОБСЯЗІ ознайомлені з НАШОЇ ПОЛІТИКОЮ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ і зобов'язуєтесь ЇЇ ВИКОНУВАТИ.

Претензії

Цим розділом встановлено порядок прийняття і розгляду претензій від споживачів щодо товарів, придбаних e ТОВ «Белла-Трейд» через інтернет-магазин, а також порядок розірвання договорів на придбання товару через наш інтернет-магазин.

Протягом терміну придатності товару, який встановлюється виробником товару і вказується на упаковці товару, продавець несе відповідальність щодо задоволення прав споживача, встановлених Законом України «Про захист прав споживачів» від 12.05.1991р. N 1023-XII.
Претензії від споживачів щодо якості придбаних товарів приймаються до розгляду за умови отримання продавцем претензії в письмовому вигляді, підписаним автором претензії, із зазначенням зворотної адреси на яку надсилати відповідь на претензію.Претензії повинні бути надіслані на адресу: 07541, Київська область, м Березань, вул. ім. Адама Міцкевича, 15 А. З метою швидкого розгляду звернень споживача, претензії у відсканованому вигляді можуть бути попередньо спрямовані на електронну адресу продавця email: magazin@bellatrade.com.ua, в такому випадку продавець залишає за собою право вимагати направлення оригіналу претензії на поштову адресу , вказаний вище.
Претензії розглядаються і задовольняються відповідно до вимог, встановлених положеннями Закону України «Про захист прав споживачів» від 12.05.1991р. N 1023-XII.

Під час приймання товару у відповідному пункті Нової пошти,  Споживач зобов'язаний перевірити кількість переданого Продавцем товару.

У випадку встановлення невідповідної кількості товару Споживач має право не підписувати видаткову накладну на отримання товару та відмовитись від приймання такого товару, або прийняти такий товар та здійснити відмітку у видатковій накладній про фактичну кількість прийнятого товару.
В такому разі Споживач зобовязаний в момент виявлення такої невідповідності повідомити про це Продавця за номером телефону 067 650 27 08 та протягом 3 (трьох) робочих днів звернутися до Продавця з письмовою претензією на електронну адресу  magazin@bellatrade.com.ua щодо невідповідної кількості поставленого товару, в якій може вимагати від Продавця:
- повернути кошти за сплачений товар (при поверненні всього товару Продавцю);
- здійснити поставку належної кількості товару (при поверненні всього товару Продавцю);
-  доставити Покупцю відсутню кількість товару (при прийнятті фактичної кількості поставленого товару).

Підписання Споживачем видаткової накладної свідчить про те, що Покупець не має претензій щодо кількості поставленого товару Продавцем, а  Продавець передав відповідну кількість товару.
Після підписання видаткової накладної на прийняття товару претензії Споживача щодо невідповідної кількості товару Продавцем не приймаються.

Порядок  розірвання договору.

Договір, згідно з яким придбаний товар, може бути розірваний за домовленістю покупця і продавця або в односторонньому порядку на підставах встановлених законодавством України. Покупець має право розірвати договір на підставах і з дотриманням умов, встановлених Законом України «Про захист прав споживачів» від 12.05.1991р. N 1023-XII. У разі повернення товару внаслідок розірвання договору, товар повинен бути повернений продавцю таким же чином як і був покупцем отримано, якщо сторони не домовляться про інше.

При розірванні договору на підставах, встановлених законодавством для повернення товару належної якості, Покупець з метою здійснення його ідентифікації і щоб уникнути непорозумінь в частині правильності реквізитів для повернення коштів, сплачених за товар, направляє Продавцю разом з товаром, який повертається, оригінал підписаного заяви про повернення товару належної якості в якій зазначаються реквізити Покупця (ПІБ, ІПН, паспортні дані, телефон, адреса), перелік і вартість товару, що повертається, реквізити документа, згідно з яким придбаний товар, банківські реквізити, на які необхідно повернути кошти, уплоченние за товар. З метою прискорення задоволення прохання Покупця про повернення коштів, рекомендуємо попередньо направити скановану копію заяви про повернення товару належної якості на електронну адресу продавця e.mail: happyseni-admin@bellatrade.com.ua. Зразки Заяв про повернення товару належної якості Ви можете знайти на сайті нашого інтернет-магазину в розділі «Інформація для споживачів».

У разі відмови від договору до здійснення доставки споживачеві вже оплаченого їм товару, споживач направляє продавцю оригінал підписаного заяви про повернення коштів, в якій зазначаються реквізити Покупця(ПІБ, ІПН, паспортні дані, телефон, адреса), перелік і вартість товару, який замовлявся, реквізити замовлення, реквізити, на які необхідно повернути кошти, уплоченние за товар. З метою прискорення задоволення прохання Покупця в поверненні коштів, рекомендуємо попередньо направити скановану копію заяви про повернення коштів на електронну адресу продавця email: magazin@bellatrade.com.ua. Зразки Заяв про повернення коштів Ви можете знайти на сайті нашого інтернет-магазину в розділі «Інформація для споживачів».

У разі виникнення випадків, ситуацій, не передбачених цим розділом, сторони будуть керуватися чинним в Україні законодавством.

Заява про повернення товару належної якості

Заява про повернення коштів, в зв'язку з зниклої необхідністю (банківський переказ).