Про компанію

ТОВ «Белла-Трейд» входить до Групи компаній TZMO SA  (Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych SA), який є провідним європейським виробником і постачальником медичних, гігієнічних товарів, і косметичних засобів на світовому ринку.
ТОВ «Белла-Трейд» є офіційним імпортером товарів TZMO S.A. в Україні. Вироби TZMO S.A. - BELLA, Bella Baby HAPPY, MATOPAT, SENI, Dr MAX, EVA NATURAEVA SUN і KANION - продаються більш, ніж на 65 ринках: в Європі, Азії, Америці, Африці, Австралії. Всі вироби розробляються з використанням передових технологій і мають високу якість в будь-якій країні, де вони доступні.
Ми робимо також значний внесок в суспільне життя, є організатором таких заходів як: жіночий тенісний турнір BELLA Cup, Футбольна Ліга для осіб з обмеженими можливостями SENI Cup та Міжнародна Конференція з питань довгострокової опіки.
До складу групи TZMO S.A. входить 54 компанії, в тому числі:
  • 17 виробничих підприємств в Польщі, Україні та Індії;
  • 27 торгових підприємств: в Польщі, Україні, Чехії, Словаччини, Угорщини, Румунії, Латвії, Литві, Німеччини, Швейцарії, Данії, Голландії, Індії, США, Франції;
  • 10 підприємств, що надають послуги - медичні та інформаційні.
Нашою місією є поставка продукції найвищої якості для задоволення потреб наших клієнтів. Ми прагнемо забезпечити доступність наших виробів на всіх континентах. Основою нашої організаційної культури є впровадження новітніх технологій, відповідальність і професіоналізм.

ООО «Белла-Трейд»