Урологічні прокладки SENI MAN SUPER 20шт.

5 з 5
Код товару: SM-SU-20
Ціна: 242,00 грн.
Сертифікати
Способи оплати
Доставка "Новою поштою":
Термін: 2-4 дні
Без додаткових комісій і переплат

Опис
Характеристики
Відгуки
3

Повітропроникні урологічні прокладки Seni Man створені спеціально для чоловіків, які ведуть активний спосіб життя, а також цінують комфорт і безпеку. Завдяки анатомічній формі прокладки ідеально повторюють форму тіла, не шелестять і непомітні під одягом. Поглинаючий шар з антибактеріальним суперабсорбентом запобігає утворенню неприємного запаху.
Система EDS, яка використовується в прокладках Seni Man super, гарантує швидке поглинання вологи і забезпечує відчуття сухості та комфорту.
Гідрофобні бокові бортики дають додатковий захист від протікань. Прокладки не містять латексу, що зводить до мінімуму виникнення алергічних реакцій.
Seni Man super рекомендується використовувати при легкому та середньому ступені нетримання сечі, коли рівня поглинання прокладки extra недостатньо.
Урологічні прокладки Seni Man відповідають європейським та українським стандартам якості, що підтверджується сертифікатом ISO 9001:2008, сертифікатом відповідності, а також свідоцтвом МОЗ України про державну реєстрацію виробу. Ознайомитися з сертифікатами можна, перейшовши за посиланням.

Стать Для чоловіків
Наявність латексу Нi
Тип матеріалу "Дихаючі"
Поглинання (краплі) 6
Розмір Super
Наталия Б.
2021-04-12
Так сложилось, что отцу по состоянию здоровья понадобились подгузники и прокладки. Покупаем уже год на этом сайте. Очень удобно. А для себя открыла женские урологические прокладки. Этот товар воспринимала, как помощь при каких-то проблемах со здоровьем. Но поняла, что это удобно для многих случаев жизни обычных здоровых людей. В выходные дни гуляю с собаками по 3-4 часа и всегда спокойна, поскольку знаю, если что прокладка удержит:)
Олег С
2020-06-26
Все хорошо
Сергій Ж
2020-05-02
Иногда возникают моменты в жизни, когда приходится прибегнуть к помощи подобных товаров. На этом сайте урологические прокладки выходит заказывать на порядок дешевле, чем в аптеках города, всегда приходят хорошо упакованные и в короткие сроки. Удобно, что при заказе 3х упаковок (данных прокладок), доставка производится бесплатно и можно оплатить при получении В отделении Новой почты. Сам товар хорошего качества и помогает отцу на протяжении уже нескольких месяцев. На сайте ребята молодцы. Рекомендую.

Залиште свій відгук

Оцініть товар від 1 до 5