Урологічні прокладки SENI MAN EXTRA 15шт.

0 з 5
Код товару: SM-EX-15
Ціна: 115,00 грн.
Сертифікати
Способи оплати
Доставка "Новою поштою":
Термін: 2-4 дні
Без додаткових комісій і переплат

Опис
Характеристики
Відгуки

Повітропроникні урологічні прокладки Seni Man створені спеціально для чоловіків, які ведуть активний спосіб життя, а також цінують комфорт і безпеку. Завдяки анатомічній формі прокладки ідеально повторюють форму тіла, не шелестять і непомітні під одягом. Поглинаючий шар з антибактеріальним суперабсорбентом запобігає утворенню неприємного запаху.
Система EDS, яка використовується в прокладках Seni Man extra, гарантує швидке поглинання вологи і забезпечує відчуття сухості та комфорту.
Гідрофобні бокові бортики дають додатковий захист від протікань. Прокладки не містять латексу, що зводить до мінімуму виникнення алергічних реакцій.
Seni Man extra рекомендується використовувати при легкому та середньому ступені нетримання сечі, коли рівня поглинання прокладки normal недостатньо.
Урологічні прокладки Seni Man відповідають європейським та українським стандартам якості, що підтверджується сертифікатом ISO 9001:2008, сертифікатом відповідності, а також свідоцтвом МОЗ України про державну реєстрацію виробу. Ознайомитися з сертифікатами можна, перейшовши за посиланням.

Стать Для чоловіків
Наявність латексу Нi
Тип матеріалу "Дихаючі"
Поглинання (краплі) 4
Розмір Extra

Немає відгуків на даний момент.

Залиште свій відгук

Оцініть товар від 1 до 5