ВІДСТЕЖЕННЯ
ПОСИЛОК
Детальніше на сайті
Інша посилка
Увійти
Товар успішно додано до вашої корзини
Кількість
Разом
У вашiй корзинi є 0 товарів. У вашiй корзинi 1товар.
Усього
 
Разом
Продовжити покупки Оформити замовлення

Особливості гігієни недоношених малюків

Особливості гігієни недоношених малюків

Самою природою відведений девятимісячний термін для виношування дитини. 

Саме стільки необхідно для того, щоб малюк підготувався до появи на світ і міг існувати поза матір’ю (животом мами).  Але трапляється й так, що деякі дітки поспішають народитися раніше і до цього треба бути готовими.  Тому навіть, здавалося б, прості речі, такі як гігієна новонароджених малюків, потребують  ретельного «озброєння». Мило, вода, пелюшки крем – цього вже недостатньо, особливо якщо йдеться про недоношених дітей.

В основі щастя дитини лежить її здоров’я, і завдання батьків – максимально попіклуватися про свого малюка. Позитивні зрушення є – сім’ї планують народження дітей, проходять освітні курси для майбутніх батьків, читають публікації в інтернеті, пресі, спеціальній літературі.  Вони освоюють науку правильного догляду за малюком і його розвитку у різні вікові періоди. Важливо також, що зявився доступ до інформації про догляд за особливими новонародженими, зокрема за тими, що народилися недоношеними або з недостатньою масою тіла.  Недоношені діти (вагою до 2500 г і зростом до 45 см), без сумніву, потребують особливого догляду через слабку пристосованість до позаутробного існування.

Крім рекомендацій медиків у розпорядженні батьків є достатньо публікацій про особливості фізіологічного та емоційного розвитку дітей із недостатньою масою тіла. Однак, на жаль, практично відсутні матеріали про гігієну таких малюків. Особливості гігієни і догляду за недоношеними малюками пов’язані з двома фізіологічними аспектами:

1)      У недоношених дітей, поруч із загальною слабкістю, порушена терморегуляція – температура тіла дитини може підніматися до 40 градусів і падати до 35. Чим менша вага дитини, тим більш нестабільною і схильною до коливань є температура тіла.  Для недоношених дітей шкідливе як переохолодження, так і перегрівання, тому батькам треба слідкувати як за температурою та провітрюваністю приміщення, так і за температурою під ковдрою малюка.  Терморегуляція, як правило, налагоджується по завершенню першого місяця життя малюка.

2)      Шкіра недоношеного малюка потребує особливого догляду та делікатного режиму гігієни.  Вона є особливо ніжною та вразливою, має червонуватий зморшкуватий вигляд і вкрита пушком.  Це природне тимчасове явище, яке пройде у міру появи пішкірного жиру.

 

З метою правильної терморегуляції і делікатного режиму для шкіри недоношеного малюка важливо правильно одягати і забезпечувати відповідну гігієну. Звичним і поширеним гігієнічним засобом догляду за немовлятами став одноразовий підгузник.  Більшість із доступних на ринку підгузників починаються з розміру 2-5 кг. Такий підгузник не враховує анатомію форм недоношеного малюка і просто завеликий для нього. Як наслідок ми маємо подразнення шкіри від натирань і протікання, оскільки поверхня підгузника не прилягає до тіла дитини.

У пропозиції польського виробника TZMOS.A. є підгузники, спеціально розроблені для новонароджених  із масою тіла до 2 кг, HappyBeforeNewborn. Завдяки спеціальній м’якій структурі нетканого матеріалу PremiumDry, яка захищає шкіру від натирань, підгузник HappyBeforeNewbornще краще поглинає сечу і рідкий кал, які можуть подразнювати ніжну шкіру немовляти. Саме тому дуже важливо, щоб сеча і рідкий кал якомога швидше проникали всередину підгузника.  Правильно фіксується підгузник за допомогою багаторазових еластичних застібок-липучок. Індикатор вологопоглинання підкаже, коли необхідно змінити підгузник. Крім підгузників для діток із маленькою вагою ТМ Happy пропонує повний асортимент гігієнічних засобів і косметики по догляду за малюками.  Серед них дитячі підгузники у 8 розмірах, пелюшки, вологі серветки з лосьйоном для чутливої шкіри.