Підгузки SUPER SENI CLASSIC Extra Large (4) 30шт.

0 з 5
Код товару: SC-EL-30
Сертифікати
Способи оплати
Доставка "Новою поштою":
Термін: 2-4 дні
Без додаткових комісій і переплат

Опис
Характеристики
Відгуки
Підгузки для дорослих Super Seni Classic - це хороший та перевірений захист при середньому і тяжкому ступені нетримання. Підгузки Super Seni Classic забезпечують високий рівень поглинання та комфорт у використанні.
Повітропроникний зовнішній шар на всій поверхні підгузка зводить до мінімуму кількість подразнень та попрілостей, а застібки-липучки дають можливість багато разів розстібати і застібати підгузок, не пошкоджуючи зовнішній шар.
Завдяки антибактеріальному суперабсорбенту підгузок добре поглинає та утримує вологу всередині, а також нейтралізує неприємні запахи.
Вологонепроникні бортики, розгорнуті назовні, надійно утримують вміст підгузка всередині і запобігають боковим протіканням.
Інформацію про наповнення та необхідність заміни підгузка дає індикатор вологи - напис з інформацією про виріб на зовнішньому боці поглинаючої вкладки.
Можуть використовуватися як при нетриманні сечі, так і при нетриманні калу.
Підгузки SENI відповідають європейським та українським стандартам якості, що підтверджується сертифікатом ISO 13485:2003, сертифікатом відповідності, а також свідоцтвом МОЗ України про державну реєстрацію виробу. Ознайомитися з сертифікатами можна, перейшовши за посиланням

Немає відгуків на даний момент.

Залиште свій відгук

Оцініть товар від 1 до 5