Підгузки Bella Baby HAPPY MAXI PLUS (4+) 62шт.

0 з 5
Код товару: BB-45-62
Сертифікати
Способи оплати
Доставка "Новою поштою":
Термін: 2-4 дні
Без додаткових комісій і переплат

Опис
Характеристики
Відгуки

Bella Baby HAPPY MAXI PLUS - це підгузок для дітей вагою від 9 до 20 кг.
У такому віці важливо, щоб підгузки були не лише ніжними та повітропроникними, а й не стримували рухів жвавого та активного малюка. Ось чому ми розробили Систему комфорту 360. Ця система еластичних елементів у підгузку, разом із анатомічною поглинаючою вкладкою, роблять підгузок зручним і таким, що не тисне і не обмежує рухів. Спеціальний нетканий матеріал забезпечує швидке поглинання рідини по всій довжині підгузка, дуже швидко усуваючи вологу від шкіри дитини.
Завдяки "дихаючим" матеріалам, з яких зроблений підгузок, можливість появи попрілостей на шкірі малюка зводиться до мінімуму.
Широкі та довгі застібки-липучки багаторазового застосування та еластичні боковинки забезпечують максимальне прилягання підгузка до тіла малюка.
Високе поглинання підгузка дає змогу дитині безтурботно гратися вдень, а вночі спати спокійним сном.
Підгузки Bella Baby Happy безпечні та гіпоалергенні: вони не містять латексу і хлору, протестовані дерматологами.
Підгузки Bella Baby HAPPY відповідають європейським та українським стандартам якості, що підтверджується сертифікатом ISO 9001:2008, сертифікатом відповідності, а також свідоцтвом МОЗ України про державну реєстрацію виробу. Ознайомитися з сертифікатами можна перейшовши за посиланням: http://happyseni.com.ua/content/certificates-6

Спеціальна система 360º comfort system
Наявність індикатору вологонасичення Так
Тип матеріалу "Дихаючі"
Вага дитини 9-20 кг

Немає відгуків на даний момент.

Залиште свій відгук

Оцініть товар від 1 до 5