Підгузки Bella Baby HAPPY MAXI (4) 66шт.

0 з 5
Код товару: BB-04-66
Сертифікати
Способи оплати
Доставка "Новою поштою":
Термін: 2-4 дні
Без додаткових комісій і переплат

Опис
Характеристики
Відгуки

Bella Baby HAPPY MAXI - це підгузки для дітей вагою від 8 до 18 кг.
Малюк підростає і стає більшим. Ваша дитина починає перевертатися, повзати, а зрештою встає і намагається ходити самостійно. Вона використовує всю свою енергію, щоб пізнавати довколишній світ. Підгузок у цій ситуації повинен не лише забезпечувати сухість (що є його головною функцією), а також максимально забезпечувати свободу рухів. Ось чому ми розробили Систему комфорту 360. Ця система еластичних елементів у підгузку, разом із анатомічною поглинаючою вкладкою, роблять підгузок зручним і таким, що не тисне і не обмежує рухів. Спеціальний нетканий матеріал забезпечує швидке поглинання рідини по всій довжині підгузка, дуже швидко усуваючи вологу від шкіри дитини.
Завдяки "дихаючим" матеріалам, з яких зроблений підгузок, можливість появи попрілостей на шкірі малюка зводиться до мінімуму.
Широкі та довгі застібки-липучки багаторазового застосування та еластичні боковинки забезпечують максимальне прилягання підгузка до тіла малюка.
Високе поглинання підгузка дає змогу дитині безтурботно гратися вдень, а вночі спати спокійним сном.
Підгузки Bella Baby Happy безпечні та гіпоалергенні: вони не містять латексу і хлору, протестовані дерматологами.
Підгузки Bella Baby HAPPY відповідають європейським та українським стандартам якості, що підтверджується сертифікатом ISO 9001:2008, сертифікатом відповідності, а також свідоцтвом МОЗ України про державну реєстрацію виробу. Ознайомитися з сертифікатами можна перейшовши за посиланням http://happyseni.com.ua/content/certificates-6

Спеціальна система 360º comfort system
Наявність індикатору вологонасичення Так
Тип матеріалу "Дихаючі"
Вага дитини 8-18 кг

Немає відгуків на даний момент.

Залиште свій відгук

Оцініть товар від 1 до 5