Підгузки Bella Baby HAPPY JUNIOR (5) 58шт.

0 з 5
Код товару: BB-05-58
Ціна: 428,00 грн.
Сертифікати
Способи оплати
Доставка "Новою поштою":
Термін: 2-4 дні
Без додаткових комісій і переплат

Опис
Характеристики
Відгуки

Bella Baby HAPPY JUNIOR - це підгузок для маленьких
першовідкривачів, які роблять свої перші кроки. Комфортно себе в ньому будуть почувати діти вагою від 12 до 25 кг.
У такому віці важливо, щоб підгузки були не лише ніжними і повітропроникними, а й не обмежували рухів активного і рухливого малюка.
Підгузки мають спеціальну систему еластичних елементів - 360º comfort system, яка робить підгузник зручним та не обмежує рухи дитини.
Спеціальний шар із нетканого матеріалу Quick Dry швидко розподіляє вологу по всій поверхні підгузка та ізолює її від шкіри, забезпечуючи відчуття сухості.
Завдяки "дихаючим" матеріалам, із яких зроблено підгузок, можливість появи попрілостей на шкірі малюка зведена до мінімуму, а використання нетканого матеріалу у бокових частинах підгузка дало змогу збільшити повітропроникність у 5 разів.
Широкі та довгі багаторазові застібки-липучки та еластичний поясок забезпечує максимальне прилягання підгузка до тіла малюка.
Завдяки високому поглинанню дитина може безтурботно гратися цілий день, а вночі спати спокійним сном.
Підгузки Bella Baby Happy безпечні та гіпоалергенні: вони не містять латексу і хлору, протестовані дерматологами. Екстракт зеленого чаю має протизапальну та антисептичну дію, а також призупиняє розвиток неприємних запахів.
Підгузки Bella Baby HAPPY відповідають європейським та українським стандартам якості, що підтверджується сертифікатом ISO 9001:2008, сертифікатом відповідності, а також свідоцтвом МОЗ України про державну реєстрацію виробу. Ознайомитися з сертифікатами можна, перейшовши за посиланням.

Спеціальна система 360º comfort system
Наявність індикатору вологонасичення Так
Тип матеріалу "Дихаючі"
Вага дитини 9-20 кг

Немає відгуків на даний момент.

Залиште свій відгук

Оцініть товар від 1 до 5