Увійти
Товар успішно додано до вашої корзини
Кількість
Разом
У вашiй корзинi є 0 товарів. У вашiй корзинi 1товар.
Усього
Усього за доставку  To be determined
Разом
Продовжити покупки Оформити замовлення

Підгузки Bella Baby HAPPY NEWBORN (1) 42шт.

0 з 5
Код товару: BB-01-42

151,00 грн.
Сертифікати
Способи оплати
Доставка "Новою поштою":
Термін: 2-4 дні
Без додаткових комісій і переплат

Опис
Характеристики
Відгуки
Bella Baby HAPPY NEWBORN - це підгузки для новонароджених
вагою від 2 до 5 кг. Оскільки вони розраховані на новонароджених малюків, спереду на поясі вони мають спеціальний виріз для пупочної ранки. Він забезпечує постійний доступ повітря і сприяє якнайшвидшому її підсиханню та загоєнню.
Підгузки мають спеціальну систему раннього догляду Early Care System. Вона складається з таких важливих характеристик як м'якість, делікатність та попередження появи подразнень та попрілостей на ніжній шкірі малюка.
Внутрішній поглинаючий шар підгузка вкритий нетканим матеріалом Premium Dry, який складається з мікроворонок і завдяки цьому добре поглинає сечу та рідкий кал.
Зовнішній шар зроблений із ніжного паропроникного матеріалу Extra soft, який забезпечує вільну циркуляцію повітря шкірі малюка, а також є м'яким і приємним на дотик.
Завдяки "дихаючим" матеріалам, із яких зроблено підгузок, можливість появи попрілостей на шкірі малюка зведена до мінімуму, а використання нетканого матеріалу у бокових частинах підгузка дало змогу збільшити повітропроникність у 5 разів.
Еластичні вологонепроникні бортики, розташовані навколо ніжок, надійно утримують вміст підгузка всередині і запобігають боковим протіканням.
Підгузки Bella Baby Happy безпечні та гіпоалергенні: вони не містять латексу і хлору, протестовані дерматологами. Екстракт зеленого чаю має протизапальну та антисептичну дію, а також призупиняє розвиток неприємних запахів.
Підгузки Bella Baby HAPPY відповідають європейським та українським стандартам якості, що підтверджується сертифікатом ISO 9001:2008, сертифікатом відповідності, а також свідоцтвом МОЗ України про державну реєстрацію виробу. Ознайомитися з сертифікатами можна, перейшовши за посиланням.
Спеціальна система Early Care System
Просочення Екстракт зеленого чаю
Іноваційна система Виріз для пупка
Наявність індикатору вологонасичення Так
Тип матеріалу "Дихаючі"
Вага дитини 2-5 кг

Немає відгуків на даний момент.

Залиште свій відгук

Оцініть товар від 1 до 5